Kick-boxing: Pięć medali legionistów na MP kick light

Pięć medali wywalczyli kick-bokserzy Legii Warszawa podczas mistrzostw Polski w formule kick light, które odbyły się w Kartuzach. Złoto zdobyła Klara Kleczkowska (-60kg), srebro wywalczyła Agnieszka Osial w kategorii wagowej do -65 kilogramów. Brąz zdobyli Aleksandra Piętka (-60kg), Olga Baranowska (-55kg) oraz Przemysław Ziemnicki (-89kg), który oficjalnie zakończył już karierę, ale kolejny raz nie mógł powstrzymać się od startu w zawodach.

Piąte miejsce zajął Damian Salwin (-69kg), a także Anna Olczak (-50kg), szóste Julia Wilman (-55 kg), siódme Bartłomiej Salak (-69kg), ósme Aleksandra Dziachan (-55kg.