HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Niedziela, 10 kwietnia 2016 r. godz. 18:30

Rugby: Juvenia Kraków 60-7 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W pierwszym wiosennym meczu rugbiści Legii Warszawa przegrali na wyjeździe z Juvenią Kraków 7-60. "Wojskowi" przystąpili do tego spotkania ze sporymi problemami kadrowymi. Jedyne punkty dla legionistów zdobyli: Jakub Krzemiński (5) i Daniel Żołkowski (2). Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (5)

L L L , 10.04.2016 19:05 - *.centertel.pl

A co zrobili Ci kibice?

Papa Rydzu, 10.04.2016 20:52 - *.dynamic.chello.pl

Właśnie. Co takiego zrobili kibice Juvenii?

wLd, 10.04.2016 22:04 - *.ospf.awist.pl

Nic nie zrobili. Byłem na tym meczu. Zero pocisków po Legii a po meczu oklaski dla wszystkich. Pełna kultura.

As, 10.04.2016 22:23 - *.dynamic-ww-5.vectranet.pl

Nie no, minimalna porażka.

rayo76, 11.04.2016 07:59 - *.bolimow.net

Stadion kameralny,sporo osób na trybunach,miłe przyjęcie ze str. gospodarzy.Prezes/spiker zawodów chwalił Naszych chłopaków za ambicje bo choć przegrali wysoko to po walce.Po meczu obie drużyny podziękowały sobie nawzajem i kibicom na trybunach.Oby sekcja znalazła zapał,wyrwała się z marazmu i zrobiła krok naprzód bo jednak do Juvenii czy Czarnych trochę brakuje

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!