HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Dorota Doris Narolewska
fot. Dorota Doris Narolewska
Wtorek, 12 lipca 2016 r. godz. 14:16

Rugby kobiet: Otwarte treningi w lipcu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sekcja kobiet rugby Legii Warszawa zaprasza w lipcu na treningi otwarte, które odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 19 na boisku Skry Warszawa przy ul. Wawelskiej. Treningi są całkowicie nieodpłatne i skierowane do wszystkich chętnych gotowych do podjęcia wyzwania w najbardziej kontaktowym i drużynowym sporcie. "Nie szukamy doświadczenia, szukamy siły, szybkości, determinacji i zaangażowania - wierzymy, że nam pokażesz na co Cię stać!" - zapraszają rugbistki.

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (5)

re, 12.07.2016 16:07 - *.adsl.inetia.pl

kogo obchodzi jakas amatorszczyzna

do re, 12.07.2016 17:34 - *.static.chello.pl

Amatorszczyzna to jest twoj komentarz i to co pokazala ta banda pseudograjkow w czwartek w meczu z kartoflami. Piszesz o amatorach? Te amatorki maja duzo wiecej ambicji i serca do sportu niz ta banda nazelowanych gogusiow.

hf, 12.07.2016 18:12 - *.dynamic.chello.pl

Wiecznie trzecie

zajmeros , 13.07.2016 15:30 - *.dynamic.chello.pl

Do hf,
Adaś Mialczynski był wiecznie drugi !!!!!!
Amatorki ale z sercem do gry i to się liczy.

RC, 13.07.2016 15:41 - *.macauditor.pl

Tak, to my wiecznie trzecie zapraszamy w nasze szeregi - może dzięki nowicjuszom będziemy wiecznie pierwsze :)
Pozdrawiamy

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!