HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin wykonuje rzut karny - fot. Mishka / Legionisci.com
Thibault Moulin wykonuje rzut karny - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 8 lipca 2017 r. godz. 11:00

Statystyki meczu z Arką

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Miało być kolejne trofeum do kolekcji, ale okazało się, że nad Legią ciąży klątwa Superpucharu Polski. Choć w meczu z Arką Gdynia gracze Jacka Magiery dominowali, to z wygranej cieszyli się przyjezdni. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki piątkowego spotkania.
Zapraszamy do wystawiania ocen piłkarzom Legii za ten mecz.

meczowe statystykiLegia WarszawaArka Gdynia
gole1 (1+0)1 (1+0)
posiadanie piłki60%40%
strzały15 (10+5)11 (4+7)
strzały celne8 (6+2)2 (0+2)
niebezpieczne rzuty wolne5 (3+2)7 (3+4)
rzuty rożne7 (5+2)4 (1+3)
faule16 (7+9)15 (6+9)
interwencje bramkarzy5 (1+4)10 (6+4)
spalone2 (1+1)1 (1+0)
słupki1 (1+0)0
poprzeczki00
żółte kartki3 (0+3)1 (0+1)
czerwone kartki00


suma (1. połowa + 2. połowa)


Dominację Legii dobrze widać w statystykach oddanych strzałów. Przewaga widoczna była szczególnie w pierwszej połowie spotkania. W jej trakcie "wojskowi" oddali 10 strzałów, a piłka 6 razy zmierzła w światło bramki. W całym meczu legioniści strzelali 15 razy. Wystarczyło to jednak tylko do 1 gola.

Goście na swój pierwszy celny strzał musieli czekać do drugiej części meczu. W pierwszej zagrażali bramce Legii bardzo rzadko. Ostatecznie spotkanie zakończyli z 11 oddanymi strzałami.



W pierwszej połowie pod bramką rywali aktywny był Artur Jędrzejczyk. Obrońca "wojskowych" był bliski wpisania się na listę strzelców aż 3 razy. Łącznie strzały na swoim koncie zapisało 8 graczy Legii.


31 razy sędzia musiał przerywać grę po faulach zawodników obu zespołów. O jeden raz częściej przepisy przekraczali podopieczni Jacka Magiery.


Wśród legionistów przepisy najczęściej przekraczał reprezentacyjny duet "wojskowych". Po 3 przewinienia popełnili Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk. Mecz z faulami skończyło 10 piłkarzy Legii.


Rywale faulowali 5 graczy Legii. Tradycyjnie najczęściej w nieprzepisowy sposób powstrzymywany był Guilherme. Brazylijczyk faulowany był 5 razy.


49 odbiorów i 51 strat zanotowali w meczu o Superpuchar Polski piłkarze Legii. Piłkę rywalom najczęściej - 9 razy - odbierał Maciej Dąbrowski. Po 8 odbiorów zaliczyli Artur Jędrzejczyk oraz Michał Kopczyński.


W klasyfikacji strat laurem pierwszeństwa podzielili się Guilherme i Jarosław Niezgoda. Obydwaj zakończyli mecz z 8 zepsutymi akcjami.


fot. Tomek Janus / Legionisci.com

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (15)

robochłop, 08.07.2017 12:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bogdan Chipirliu 24 lata Astra Giurgiu 27 meczów 29 bramek...Adrian Petre 19 lat Esbjerg 29 meczów 28 bramek...obydwaj młodzi , grają w drugich ligach więc milionów pewnie nie kosztują...ale mają jak widać to samo co Niko - skuteczność...ciekawe co wymyśli Żewłak....

Bolo, 08.07.2017 12:31 - *.190

to był obraz nędzy i rozpacz nie dało się tego oglądać.

elo, 08.07.2017 13:35 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mógłby ktoś podrzucić tekst tej przyśpiewki ze śledziem sprzed meczu?

Wierny Kibic Legii Warszawa, 08.07.2017 14:12 - *.internetia.net.pl

Teraz najważniejsze statystyki to będą te Transferowe - Bo Legia potrzebuje naprawdę dużych transferów jak nigdy . By wywalczyć Mistrzostwo i powalczyć o LM bez liczenia znów na furę szczęścia jak to było rok temu . CZAS NA DUŻE TRANSFERY NA MIARĘ ODIDJI Do Legii . Widać Opłaciło się to .

tomiacab , 08.07.2017 14:33 - *.242

Miodek kupiłeś Mąkę za VOO, a nie zaimponialo ci się przypadkiem o odejściu dwóch napastników zimą?

Alf, 08.07.2017 15:20 - *.72

Te statystyki może trochę lepiej by wyglądały, zwłaszcza ta najważniejsza, gdyby pan od wuefu mając możliwość tylu zmian dał pograć prawsziwym piłkarzom, zamiast swoim podopiecznym.

afro, 08.07.2017 15:37 - *.dynamic.chello.pl

co to jest za drużyna
co śledziem je*ie tak
je*ana ku*wa świnia
ar*a gdyn*a

Legionista, 08.07.2017 15:45 - *.226

Mąka nie jest za Voo tylko za Kope.... Jest defensywnym pomocnikiem typu Moulin... Za Voo będzie pewnie grał Radović chociaż potrzebujemy kogoś na tą pozycje.... O Napastników się nie martwię ponieważ jestem pewny że klasowy napastnik przyjdzie tylko zależy kiedy........ Ogólnie mamy wyrównany skład i będziemy dominowali w Lidze!!

17m, 08.07.2017 16:05 - *.siedlce.vectranet.pl

@elo
Co to jest za drużyna,
Co śledziem je.ie tak,
Je.ana kur.a świnia,
Ar-ka Gdy-nia!

L w Sercu, 08.07.2017 16:48 - *.internetia.net.pl

LEGIA POZA NAPASTNIKAMI MOGŁABY POWALCZYĆ O PAWŁA WSZOŁKA !!!

, 08.07.2017 17:06 - *.0pools.vodafone-ip.de

W tamtym sezonie wlasciciel mowil ze zdobycie mistrzostwa Polski jest bardzo wazne bo tylko ono gwarantuje gre w eliminacjach do ligi mistrzow.A tylko perspektywa gry w lidze mistrzow pozwoli na sciagniecie pilkarzy o odpowiedniej jakosci.Tymcz

olew, 08.07.2017 17:30 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

niezły letni meczyk bez stawki , kilka fajnych akcji, Węgier wyborny , niedługo nam Go zabiora , ale ogólnie nieźle

elo, 08.07.2017 19:53 - *.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki!
Pozdro (L)

John , 08.07.2017 20:17 - *.dynamic.chello.pl

Na chu* ten SP. Liczy się tylko mistrz. Już nawet H. Berg wolał grać sparing z Żydami niż walczyć o to trofeum.

lopez, 09.07.2017 20:27 - *.dynamic.chello.pl

po Rzeźniczaku następny super kapitan...Kopczyński...jakie morale może mieć ta ekipa?....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.