13. Kruk
17. Kasprzyk
Sędzia główny Mirowski

Znowu porażka

Siatkarze Legii przegrali w Garwolinie z Wilgą 0-3. Była to czwarta porażka z rzędu naszej drużyny. Legioniści pierwszego seta przegrali do 18. Najbardziej wyrównana była druga partia, która jednak zakończyła się wygraną gospodarzy 25-22. W trzecim secie Wilga zwyciężyła do 19.
W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 pojedynek z AZS II UWM Olsztyn - doskonała okazja do rehabilitacji. Wszystkich kibiców Legii serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej młodej drużyny!

Zapowiedź

Przerwać złą passę

Siatkarze Legii przegrali już trzy spotkania z rzędu. Szansa na przełamanie złej passy nadarzy się w najbliższą sobotę. Legioniści udadzą się do Garwolina, gdzie o godzinie 18:30 zagrają z Wilgą. W obecnym sezonie Legia lepiej radzi sobie na wyjazdach, gdzie udało jej się wygrać dwukrotnie. Mamy nadzieję, że w sobotę będzie podobnie - Wilga w tabeli plasuje się niżej od nas. Wszystkich kibiców Legii serdecznie zachęcamy do wspierania naszej drużyny na tym bliskim wyjeździe.