oraz
9. Grobelny
Sędzia główny A. Rejczak, J. Naduk

Do przodu!

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli stołeczni siatkarze. W Kozienicach po pierwszym, wygranym przez gospodarzy do 23 secie, legioniści wygrali trzy kolejne.

Zapowiedź

Pierwszy wyjazd

Siatkarski zespół Legii w najbliższą sobotę zagra w Kozienicach z tamtejszym KKS-em. Będzie to dobra okazja na kolejną zdobycz punktową, a także odczarowanie tamtejszej hali - stołeczni siatkarze w czasie wystepów drugoligowych jeszcze ani razu na niej nie wygrali. Podopieczni Wojciecha Szczuckiego jadą do Kozienic podbudowani ostatnim zwycięstwem nad silnym zespołem Wilgi Garwolin. Z kolei gospodarze sobotniej potyczki przegrali w miniony weekend w Warszawie z AZS-em UW 1-3.

W ogóle KKS startu sezonu nie zaliczy do udanych: w dwóch meczach nie zdobyli ani punktu, wygrywając zaledwie jednego seta. Przypomnijmy, że od tego sezonu kozieniccy siatkarze są prowadzeni przez byłego zawodnika Legii - Piotra Otwinowskiego.

Poczatek meczu o godzinie 17.00. Wierzymy, że na trybunach nie zabraknie kibicow Legii, którzy dopingiem pomogą w odniesieniu zwycięstwa.

Autor: Redakcja