8. Ołtuszewski 1
16. Raba 0
Sędzia główny

Powalczyli tylko w pierwszym secie

Siatkarze Legii przegrali spotkanie w Radomiu 0-3. Mecz powinien rozpocząć się od wygranego przez Legię seta, ale co stało się z naszą drużyną przy prowadzeniu 18-11 nie wie nikt. Duże problemy z przyjęciem kąsliwej zagrywki Sąpóra oznaczały utratę pięciu kolejnych "oczek". Mimo seryjnie traconych punktów legioniści prowadzili jeszcze 23-20 i wydawało się, że wygrają bez problemu. Gospodarze doprowadzili do stanu 23-23, a później Karol Fryszkowski zapewnił Czarnym wygraną. Druga partia zakończyła się wynikiem 25-16, a legioniści oddali ją niemal bez walki. Trzeci set po wyrównanym początku przebiegał następnie pod dyktando gospodarzy (14:6). Po kilku udanych akcjach w bloku i atakach, m.in. Godlewskiego i Tomkiewicza, legionistom wróciła wiara w zwycięstwo, a uparta pogoń przyniosła remis po 19. Niestety, końcówka meczu należała ponownie do gospodarzy, a legioniści przegrali 22-25.

Zapowiedź

Ostatni raz w tym roku

Znany jest już termin najbliższego meczu wyjazdowego siatkarzy Legii, który będzie zarazem ostatnią potyczką naszej drużyny w tym roku. W przedświąteczna niedzielę, 20 grudnia legioniści zagrają w Radomiu z zespołem Czarnych. Początek spotkania w hali przy ulicy Narutowicza 9 o godzinie 18.
Zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu są gospodarze, którzy zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Legia też jest trzecia, tyle że od końca. Mimo to mocno wierzymy w nasz zespół i liczymy na miły świąteczny prezent w postaci wygranej.