15. Tomkiewicz - 8
10. Pawlewicz - 3
Sędzia główny

Przegrana po tie-breaku

Siatkarze Legii przegrali w rozegranym dziś przy ulicy Strumykowej spotkaniu z AS-em Białołęka 2-3 i zdobyli tylko jeden punkt. Pierwszego seta wygrali gospodarze 27-25, w drugim legioniści mimo początkowej straty (6-11) wygrali w takim samym stosunku. Po trzeciej partii nasz zespół wyszedł na prowadzenie 2-1, ale niestety AS doprowadził do tie-breaka. W nim Legia długo utrzymywała 1-2-punktową przewagę, ale od stanu 11-11 punkty zdobywali tylko gospodarze. Najwięcej punktów dla Legii zdobył Miłosz Raba - 14.

Autor: Raffi

Pomeczowe wypowiedzi

Wojciech Szczucki (trener Legii): "Zagraliśmy w końcu dobre zawody. Szkoda troszeczkę tego wyniku - zdobycia tylko jednego punktu, natomiast przegraliśmy na boisku takimi elementami siatkarskimi, które w decydujących momentach udało się Białołęce wykonać troszeczkę lepiej. Natomiast wyglądało to zdecydowanie lepiej niż tydzień temu z Tomaszowem, gdzie po tej przerwie świąteczno-noworocznej po prostu ten mecz nam nie wyszedł.
Ten dzisiejszy daje nadzieję. Jeszcze dwa mecze do końca i nie składamy broni. Próbujemy coś zdobyć i na pewno grając tak jak dzisiaj nie jesteśmy bez szans w meczach z teoretycznie faworyzowanymi zespołami, ale uważam, że na pewno jesteśmy w stanie jakieś punkty im urwać - i Siedlcom i Ostrołęce. Natomiast warunek jest taki, aby utrzymać jakość gry z dzisiejszego i jeszcze troszeczkę udoskonalić.

Michał Pietrewicz: "Co tu mówić, wygrali rywale. Gdyby nie czwarty set, ten mecz byśmy zakończyli z trzema punktami. Szkoda zmarnowanej szansy, ale taki jest sport i zabrakło trochę szczęścia.

Michał Karpiński: "Walczymy do końca, nie opuszczamy głów. Dajemy z siebie wszystko do końca!".

Autor: Młody NZN