Huragan Wołomin
3-0
Sędzia główny

Wołomińska porażka

Legia Warszawa przegrała 0-3 wyjazdowe spotkanie 16. kolejki II ligi z Huraganem Wołomin. W pierwszym secie "Wojskowi" ulegli rywalom aż 9-25, natomiast w kolejnych partiach 19-25 i 22-25. W następnym starciu Legia zagra z UKS-em Centrum Augustów.

Zapowiedź

Faworyt jest jeden

W połowie listopada siatkarze Legii zostali upokorzeni przed własną publicznością przez Huragan Wołomin, który zajmował wówczas (i nadal zajmuje) ostatnie miejsce w tabeli. Od tamtej pory stołeczny zespół odrodził się na nowo i wygrał 6 z 8 kolejnych spotkań. W sobotę w Wołominie o godzinie 14 dojdzie do rewanżu. Legioniści na pewno będą chcieli zrehabilitować się za tamtą wpadkę, tym bardziej, że teraz walczą o czołowe miejsce w ligowej tabeli.