Jajszczak
Kasprzyk
Sędzia główny

Gładka porażka

Siatkarze Legii w pierwszym meczu w Gdańsku nie sprostali gospodarzom. Zespół Wojciecha Szczuckiego w trzech krótkich setach uległ tamtejszemu Treflowi. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25-13. W drugim i trzecim secie legionistom niestety nie udało się zmienić oblicza spotkania i ostatecznie sety zakończyły się wynikami do 14 i 16.

Zapowiedź

Utrzeć im nosa!

Siatkarze warszawskiej Legii, II rundę play-off rozpoczną meczami w Gdańsku w piątek 23 marca i sobotę 24 marca. Piątkowa potyczka z Treflem rozpocznie się o godzinie 18, a sobotni rewanż o godz. 11:30. Oba spotkania zostaną rozegrane w hali gdańskiego MOSiRu, przy ulicy Kołobrzeskiej 63. Nietypowa pora meczów związana jest z dużą, weekendową imprezą na obiekcie, na którym swoje mecze rozgrywają siatkarze Trefla.