LEGIA WARSZAWA 1 - 0 ADO DEN HAAG
38’ Komorowski  

O gigapanoramie

Gigapanoramę Legionistów zarejestrowaliśmy 10 października 2010 roku, podczas "meczu, jakiego jeszcze nie było". Naprzeciwko siebie stanęły drużyny piłkarskie Legii Warszawa oraz ADO Den Haag. Cały dochód z tego charytatywnego wydarzenia został przekazany na rzecz jednego z nas - Wojtka "Legii" Wisińskiego.

Na fotografii o rozmiarach ponad 2 GigaPikseli (101810 x 20206 pikseli) znajdują się wszyscy, którzy zasiedli na trybunach Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zdjęcie to stanowi unikalną pamiątkę dla każdego z uczestników październikowego wielkiego kibicowskiego święta.

Nasze przedsięwzięcie jest pierwszym tego typu w Europie i jednym z pierwszych na świecie, a zaprezentowana Gigapanorama jest największą panoramą na świecie wykonaną podczas imprezy sportowej!

Czytaj więcej...

FAQ

Dlaczego Gigapanorama Legionistów jest rekordowa?
Ile osób zostało uwiecznionych na zdjęciu?
Ile czasu trwało wykonanie zdjęcia?
Z ilu zdjęć składa się Gigapanorama?
Dlaczego niektóre osoby występują na zdjęciu więcej niż raz?
Jakim sprzętem została wykonana panorama?
Ile osób liczył zespół pracujący nad projektem?

Więcej informacji na temat Gigapanoramy znajduje się w dziale O projekcie.

Informacje dla prasy

Zapraszamy do pobrania notki prasowej oraz pakietu multimediów. Pakiet zawiera wybrane ujęcia z Gigapanoramy, które można bezpłatnie wykorzystać we własnych publikacjach.

O Legionisci.com oraz vr24.pl

Legionisci.com to niezależny kibicowski portal informacyjny poświęcony drużynom i sekcjom sportowym Legii Warszawa. W Internecie istnieje już 12 lat. Dzięki zapałowi masy życzliwych współpracowników oraz grupki kibiców tworzących zespół redakcyjny można śledzić losy drużyn i fanów Legii Warszawa.

vr24.pl jest portalem poświęconym fotografii panoramicznej. Na swoich łamach przestawia liczne przykłady poszczególnych rodzajów panoram oraz umożliwia zakup niezbędnych do ich wykonania akcesoriów - sprzętu i oprogramowania.

Wszystkim, którzy udzielili nam pomocy w realizacji tego projektu serdecznie dziękujemy!

-->