o programie

Aplikacja Legioniści jest dedykowana wszystkim miłośnikom naj(L)epszego klubu na świecie. Dzięki niej będziesz w centrum informacji o Legii Warszawa. Najnowsze wiadomości z każdej sekcji, galerie foto, filmy wideo – to wszystko dotrze prosto na Twój na pulpit w bardzo łatwy sposób.

Sposób tak prosty, że praktycznie nie musisz martwić się czy aplikacja zadziała na Twoim komputerze. Wszystko dlatego, że jest ona niezależna od systemu operacyjnego, a do jej uruchomienia wystarczy środowisko Adobe Air. Nie ważne czy masz komputer z systemem MS Windows, Mac OS czy jednej z dystrybucji Linuxa, Unixa i innych. Legioniści zadziałają wszędzie.

Masz problemy z instalacją? Spokojnie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przejdź do działu POMOC, gdzie krok po kroku wyjaśniliśmy jak zainstalować aplikację Legioniści i cieszyć się najświeższymi informacjami z legijnego świata.

Aplikacja Legioniści

O programie

Legioniści to w 100% darmowa aplikacja, dzięki której wiadomości, galerie i video z Serwisu Legionisci.com! same będą trafiały na Twój pulpit. Lekki, kompatybilny z najpopularniejszymi systemami program powiadamia o wszelkich nowościach Serwisu. Wypróbuj już teraz!

Podziękowania
Specjalne podziękowania dla Mateusza Skafiriaka za przygotowanie programu.

Instalacja

Instalacja zajmuje zaledwie kilka chwil. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki film z instrukcją instalacji. Ewentualnie możesz przeczytać tekstową instrukcję ze screenshotami.


Jeżeli masz problemy z instalacją skontaktuj się z nami: aplikacja@legionisci.com

Adobe AIR

Adobe AIR

Pobierz za darmo

Program Legioniści do działania potrzebuje darmowego środowiska Adobe AIR. Możesz pobrać je stąd.

Adobe AIR działa pod Windowsem, Macintoshem i Linuxem.