Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
Nie załadował ci się applet czatu? Pobierz najwnowszą wersję Javy ze strony http://java.com/en/download/

Regulamin

1. Zwracaj się z szacunkiem do innych użytkowników czatu. Jeżeli zostaniesz pouczony lub wyproszony przez operatora, nie obrażaj się, tylko zastanów jaka była tego przyczyna i nie postępuj tak więcej.

2. Prosimy o nie pisanie dużymi literami. W sieci duże (wielkie) litery oznaczają krzyk i przeszkadzają innym użytkownikom. Pisanie wielkimi literami będzie uważane za naruszenie zasad czatu.

3. Flood - Wszelkiego rodzaju bezsensowne wstawianie powielanego tekstu lub znaków. Za flood będą uznane tez wszystkie wypowiedzi, których celem jest utrudnienie prowadzenia rozmowy innym użytkownikom oraz nadmierne wklejanie obrazków. Ostatecznie użytkownik może zostać pouczony lub wyproszony z czatu.

4. Bluzgi - Wszelkie słowa niecenzuralne (zaliczane są także słowa o zmienionej pisowni ale oznaczające to samo) Decyzje o pouczeniu bądź wyproszeniu z czatu podejmuje operator. Nicki zawierające zwroty niecenzuralne będą natychmiastowo usuwane z czatu.

5. Jeśli ktoś Ci dokucza lub obraza Cię na privie, daj mu Ignora. Każdorazowe proszenie o pomoc operatora jest zbędne, gdyż rozmowy prywatne nie są objęte regulaminem.

6. Zabrania się wstawiania reklam innych stron poświęconych Legii. Zabrania się także wstawiania linków do stron o tematyce erotycznej i zawierających niekulturalne treści.

7. Kolorki otrzymują osoby wybrane przez operatorów, które są znane i lubiane przez innych użytkowników. Nadanie koloru wiąże się z zaufaniem, które wymaga przestrzegania regulaminu czata. Proszenie o kolorek jest niewskazane, prośby takie mogą być ignorowane.

8. Łamanie powyższego regulaminu grozi wyproszeniem lub zabanowaniem (brak możliwości powrotu) na okres uznany za stosowny przez operatora.

9. Regulamin obowiązuje wszystkich czatowników, niezależnie od posiadania koloru czy pełnionej funkcji.