K. Rostkowski
Świderski
Sędzia główny

Słabsi od lidera

Hokeiści Legii przegrali w Katowicach z miejscowym GKS-em 2-6. Drużyna ze stolicy zagrała bez kontuzjowanego pierwszego bramkarza Michała Strąka. Kolejny raz bramki strzegł młody Krzysztof Gutkowski. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2-0 po trafieniach Krzysztofika i Bibrzyckiego. W drugiej części Bibrzycki podwyższył na 3-0, a w 30. minucie Grzegorz Rostkowski po podaniach Grzesika i Grunwalda strzelił na 3-1. GKS szybko jednak odpowiedział bramką Frączka. Podobnie wyglądała ostatnia tercja. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Kozlowski, a dla Legii strzelił Grunwald.

Zapowiedź

Mecz na szczycie

W sobotę hokeiści Legii rozegrają wyjazdowe spotkanie z GKS-em Katowice. Na ten mecz gospodarze sprzedaż biletów rozpoczną na godzinę przed meczem. Wejściówki kosztować będą 9 (normalny) lub 6 złotych (kobiety i młodzież od 12 do 18 lat). Bezpłatny wstęp na spotkanie dla dzieci i młodzieży poniżej 12 roku życia. Początek meczu o godzinie 20.