Stępski

trener: Zbigniew Stajak
Sędzia główny

Nie dali rady

Hokeiści Legii nie dali rady liderowi tabeli w pierwszym tegorocznym meczu ligowym. Po zaciętym spotkaniu w Katowicach zespół HC GKS pokonał podopiecznych Zbigniewa Stajaka 7-5. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 3-3, a drugą i trzecią gospodarze wygrali po 2-1.
Kary: 18-20 min.

Zapowiedź

Początek roku z liderem

W najbliższą sobotę o godzinie 18:30 hokeiści Legii rozegrają pierwsze ligowe spotkanie w 2012 roku. W katowickim Satelicie (lodowisku przy Spodku) legioniści zmierzą się z liderem rozgrywek I ligi, GKS-em Katowice. W Katowicach rozpoczęto już sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie w cenie 6 (ulgowy) i 9 złotych.
W obecnym sezonie Legia dwukrotnie grała z HC GKS-em Katowice, dwukrotnie (raz w Warszawie, jak w Katowicach) ponosząc porażkę 2-6. W spotkaniu rozegranym 22 października na Torwarze II legioniści po dwóch tercjach remisowali 2-2, tracąc cztery bramki w ostatniej części spotkania.