Szydło
Wacławczyk
Sędzia główny P. Meszyński (główny), M. Byczkowski, Ł. Wierucki (liniowi)

Bez powtórki

Niestety hokeiści Legii nie powtórzyli sobotniego rezultatu w meczu z Orlikiem Opole. W rozegranym wczesnym popołudniem meczu warszawianie ulegli gościom 3-6, mimo iż po pierwszej tercji prowadzili 3-1.
Kary: 16 min. oraz 30 min. (w tym 10 minut dla Tomasza Sznotala za niesportowe zachowanie)
Strzały: 46:30

Autor: Mishka

Zapowiedź

Powtórzyć sobotni wynik

W pierwszym meczu z Orlikiem Opole hokeiści Legii pewnie i zdecydowanie pokonali rywala 8-3 (2-0, 3-0, 3-3). Było to pierwsze spotkanie w tym sezonie z udziałem publiczności. Kibice nie zawiedli - w sobotę w hali Torwaru zasiadło ok. 600 osób. Ani na chwilę nie milkł doping, nie zabrakło także opraw i pirotechniki. Zapraszamy na mecz niedzielny.