SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Lubomir Witoszek - fot. Woytek / Legionisci.com
Lubomir Witoszek - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 8 lutego 2015 r. godz. 17:43

Witoszek: Zdarza się, że trenujemy po nocach

Michał Bednarczyk, źródło: Legionisci.com

Lubomir Witoszek (trener Legii): Nie można lekceważyć drużyny z Dębicy, przede wszystkim dlatego, że została wzmocniona zawodnikami z Sanoka. Jest to dobra drużyna, co zresztą widać po wynikach z innymi zespołami. Główną przyczyną porażek były kary z poprzednich spotkań. Niektórzy zawodnicy nie potrafili się opanować i takie są reguły gry - przegrywamy.
Nie dziwię się, że kibiców na meczach jest coraz mniej, a nasza gra może zniechęcać. Co tu dużo mówić... Nasze mecze są bardzo złe. Według mnie brakowało dziś walki. Dla moich zawodników ten sezon już się skończył. Warto też wspomnieć o podejściu władz miasta do sportu, a zwłaszcza do hokeja. Przykładowo - chłopcy z Dębicy mogą trenować w normalnych godzinach, dostają lodowisko na tyle czasu, ile im potrzeba. Zdarza się, że my trenujemy po nocach. Większość zawodników nie daje rady tak funkcjonować. Taka sytuacja trwa już 7-8 lat. Nie wierzę w to, że coś jest w stanie się zmienić. Jest tak, jak jest i to wszystko przekłada się na wyniki.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!