Konkursy

Witamy na stronach konkursowych naszego serwisu!

Od kilku lat organizujemy dla Was różne konkursy. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się, grania oraz wygrywania nagród!

Każda osoba, która chce brać udział w konkursach organizowanych przez Serwis Legionisci.com, musi się zarejestrować. Aby to zrobić wystarczy tylko podać swojego maila! Login i hasło są przyznawane na stałe i można z nich korzystać w każdym konkursie, bez konieczności kolejnych rejestracji.

Wszelkie pytania, uwagi, reklamacje i spostrzeżenia prosimy kierować na adres: konkursy@legionisci.com. Pytania zamieszczane w komentarzach do newsów, nie będą brane pod uwagę!Wygraj KOPA - najbardziej zwariowany konkurs jaki znacie!
Przed każdym spotkaniem Legii odpowiadamy na kilka niecodzienne pytania. Ile zmian wykona trener Legii? Ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? Ile będzie karnych? z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz? To tylko niektóre z pytań...
Do wygrania oryginalna koszulka Legii Warszawa, gadżety!
Czas trwania konkursu: runda wiosenna 2023

Liczba osób zapisanych do gry: 158

Logowanie:

e-mail:

hasło:

zapomniane hasło

rejestracja

© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.