Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka

Witamy na stronach konkursowych naszego serwisu!

Od kilku lat organizujemy dla Was różne konkursy. Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się, grania oraz wygrywania nagród!

Każda osoba, która chce brać udział w konkursach organizowanych przez Serwis Legionisci.com, musi się zarejestrować. Aby to zrobić wystarczy tylko podać swojego maila!. Login i hasło są przyznawane na stałe i można z nich korzystać w każdym konkursie, bez konieczności kolejnych rejestracji.

Wszelkie pytania, uwagi, reklamacje i spostrzeżenia prosimy kierować na adres: konkursy@legionisci.com. Pytania zamieszczane w komentarzach do newsów, nie będą brane pod uwagę!

Wygraj KOPA - najbardziej zwariowany konkurs jaki znacie!
Przed każdym spotkaniem Legii odpowiadamy na kilka niecodzienne pytania. Ile zmian wykona trener Legii? Ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? Ile będzie karnych? z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz? To tylko niektóre z pytań
Do wygrania oryginalna koszulka Legii Warszawa, gadżety!
Czas trwania konkursu: runda wiosenna 2018

Liczba osób zapisanych do gry: 682

Logowanie:

e-mail:

hasło:

zapomniane hasło

rejestracja