Kozłowski 0
Stasiak 0
Sędzia główny

Udany rewanż Harmattana

Sobotni wieczór nie był udany dla koszykarzy Legii, którzy przegrali na wyjeździe z 81-99 Harmattanem Gniewkowo. Gospodarze od samego początku kontrolowali przebieg spotkania wygrywając pierwsze dwie kwarty kolejno 26-11 i 23-19. Tym samym do przerwy było 49-30 dla ekipy z Gniewkowa. Kolejna odsłona nie poprawiła tego stanu rzeczy na korzyść gości. 26-19 w trzeciej kwarcie dla Harmattanu i prowadzenie w spotkaniu 75-49. Wiadomo było, że już nic nie wydarze wygranej gospodarzom. Legioniści zmniejszyli nieco porażkę zwyciężając ostatnią kwartę 32-24. Ostatecznie jednak górą był zespół z Gniewkowa.
Najlepszym strzelcem drużyny z Warszawy był Marchelewicz, który zdobył aż 33 punkty!