Monach 0
Kmitter 0
Sędzia główny

Zawalona ostatnia kwarta

Przez fatalną postawę w czwartej kwarcie meczu z Żubrami Legia przegrała 64-67. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 18-21. W drugiej legioniści odrobili straty wygrywając 22-15. W trzeciej powiększyli przewagę jeszcze o cztery punkty (17-13), a w ostatniej ulegli aż 7-18. Niestety to właśnie ostatnie 10 minut, podobnie jak w Kutnie, okazało się decydującym momentem. Szkoda, że drużyna, która w drugiej i trzeciej kwarcie trafiała bez większych problemów do kosza, w decydującym momencie "zacięła" się zupełnie.

Autor: turi i Bodziach