Exner 2
Prusiński 0
Sędzia główny

Pogrom!

Legia rozgromiła w Sopocie Prokom II, po raz pierwszy w tym sezonie wygrywając na wyjeździe! "Zadecydowała uważna gra w obronie" - ocenia Kamil Sulima. Nareszcie legioniści osiągnęli przewagę także w ostatniej kwarcie, do tej pory największe problemy były właśnie z kondycją fizyczną. Zespół gospodarzy poprowadził Jacek Łączyński, były trener Legii.
Pierwsza kwarta była wyrównana, potem z każdą chwilą Legia odjeżdżała rywalom na kilka punktów. Zdemolowaliśmy miejscowych w trzeciej kwarcie, w której zdobyliśmy trzykrotnie więcej punktów niż sopocianie. Dobre tempo zostało utrzymane w ostatniej części gry i ostatecznie "wojskowi" zdemolowali rezerwy Prokomu 81-48!
Świetnie spisywał się Paweł Podobas, który rzucił aż 25 punktów. Po kilka oczek zdobyli zresztą niemal wszyscy występujący tego dnia legioniści, poza Robertem Prusińskim, który jako jedyny zagrał "na zero".