Jaremkiewicz 2
Prusiński 0
Sędzia główny

Przebudzeni w II połowie

Legioniści pewnie pokonali OSSM PZKosz Sopot w 10. kolejce II ligi. Do przerwy mecz był, o dziwo, bardzo wyrównany. Gospodarze, którzy dotychczas nie zanotowali ani jednej wygranej, nie wytrzymali tempa meczu po przerwie. Wówczas na parkiecie królowali już tylko nasi gracze, którzy trzecią kwartę wygrali 36-8 i całe spotkanie zakończyli wynikiem 102-61 na swoją korzyść.
"Przespaliśmy pierwszą połowę, w drugiej nadrobiliśmy zaległości - było to efektem dobrej gry obronnej i skutecznych kontr" - powiedział po spotkaniu trener warszawskiej drużyny, Michał Spychała.
Już za niecały tydzień (w sobotę o godzinie 18) spotkanie z wiceliderem rozgrywek i głównym rywalem do awansu - Polonią 2011 Warszawa.

Autor: turi i Bodziach