Grzejszczyk 0
Złomańczuk 0
Sędzia główny Piotr Stepaniuk, Piotr Kaszuba

Przebojowe warzywa

Koszykarze Legii przegrali w Gniewkowie z miejscowym Bonduellem 79-101. Już pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 9 punktami. Jedynie w ostatniej części gry górą byli legioniści - czwartą kwartę wygrali 30-28. Za tydzień Legia zagra wyjazdowe spotkanie z Rosa Sportem Radom, a za dwa przed własną publicznością podejmie Astorię Bydgoszcz.

Dodatki
Zapowiedź

Powalczyć jak przed rokiem

W sobotę nasi koszykarze, pokrzepieni wygraną nad Turem, udadzą się do Gniewkowa na mecz z Bonduellem. W zeszłym sezonie fantastyczna forma Łukasza Zajączkowskiego (44 punkty!) sprawiła, że Legia była o krok od wygranej w Gniewkowie. Czy tym razem uda się naszym graczom nawiązać walkę z bardziej doświadczonym zespołem? Początek spotkania o godzinie 18 w hali MGOKSiR, przy ulicy Toruńskiej 40. Bilety na mecz kosztować będą 3 (ulgowe) i 6 (normalne) złotych.