Łukasz Kwiatkowski 2
Andrej Sinielnikow 2
Sędzia główny

Udało się...

Koszykarze Legii, w rozegranym dziś meczu 17 kolejki PLK pokonali Spójnię Stargard Szczeciński 79-77(12-24, 20-15, 20-19, 25-21). "Wojskowi" prowadzili praktycznie przez całe spotkanie. Najlepsza w ich wykonaniu była pierwsza kwarta, wygrana przez warszawian 24-12. Później Spójnia zniwelowała nieco straty. Na 20 sekund przed końcem Legia prowadziła tylko 75-73. Na szczęście udało się utrzymać prowadzenie do końca. Jak zwykle, najskuteczniejszym zawodnikiem Legii był Marcus Williams, zdobywca 27 punktów, który ani na moment nie opuścił parkietu. Do końca meczu nie dotrwał Żurawski, który w IV kwarcie zaliczył piąte przewinienie. Spore problemy ze skutecznością miał natomiast Karwanien. W składzie meczowym zabrakło Dariusa Bearda. Mimo słabej skuteczności, udało się zdobyć dwa punkty. Legia dzięki temu zwycięstwu jest wyżej w tabeli od Spójni.