Królik 0
Karwanien 0
Sędzia główny

Znowu RADOŚĆ

W zakończonym przed chwilą meczu XIX kolejki PLK koszykarze Legii pokonali Pogoń Ruda Śląska 90-73. Przez pierwszą połowę spotkanie było wyrównane i co chwila był remis. Na przerwę koszykarze schodzili przy wyniku 40-40. W drugiej połowie Legia od początku objęła prowadzenie i kontrolowała wynik meczu do samego końca. Najwięcej punktów dla Legii zdobył Wojciech Majchrzak- 25, który jednak nie dotrwał do końca meczu, wcześniej popełniając 5 przewinienie.
Le Wilson, nowy zawodnik Legii, przebywał na parkiecie 7 minut(w I połowie), zdobył 2 punkty i zaliczył 3 zbiórki.
Jak rzadko, Wojciech Królik mimo iż przebywał na parkiecie 16 minut, spotkanie zakończył z zerowym dorobkiem punktowym (1 rzut za 3 i 1 za 2).
Aż 4 rzuty rywali zablokował Łukasz Kwiatkowski i dołożył do tego 7 punktów.