Exner 5
Sulima 0
Sędzia główny

Trenujemy

Finał mógł być wewnetrzną sprawą naszych drużyn. Legia jeszcze 3 min przed końcem meczu prowadziła z Prokomem 84:73. Nie do zatrzymania dla warszawiaków był wywodzący się ze stolicy Piotr Szybilski, który zdobył 42 pkt. z czego 17 w I kwarcie i 9 w dogrywce. W Legii wreszcie dobrze zagrał Mirosław Łopatka, ale popełniał też proste błędy.

Legia przegrała mecz z Treflem Sopot, mimo iż prowadziła na 3 minuty przed końcem 9pkt. Jednak sopocianie zaczęli odrabiać straty i doprowadzili do dogrywki, w której tylko na początku toczyła się wyrównana walka. Później sopocianie odskoczyli i ostatecznie wygrali 106 : 98. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem był na boisku Piotr Szybilski - 42 pkt.

Autor: Malkos