18. Mariusz Konopatzki 1
22. Piotr Łucka 0
25. Karol Majchrzak 0
trener: Arkadiusz Miłoszewski, as. Mateusz Bieszke, Janusz Kociołek
Sędzia główny Bartłomiej Kucharski, Tomasz Szczurewski ; Komisarz: Mieczysław Kutyna

Lepsi od SMS-u, bez szans z kibicami

W rozegranym dziś na Bemowie meczu II ligi koszykówki Legia wygrała 75-61 z SMS-em PZKosz Władysławowo. Wyniki kwart: 20-12, 21-13, 19-19, 15-17. Legia zagrała tym razem bez Michała Świderskiego, który ostatnio był chory oraz Bartka Ornocha. Niestety w trakcie meczu poważnej kontuzji stawu skokowego nabawił się nasz rozgrywający, Rafał Holnicki. Legioniści w pierwszej połowie wypracowali sobie przewagę, której nie roztrwonili po przerwie. Nie był to najlepszy mecz naszego zespołu, ale najważniejsze są dwa punkty. Już za tydzień legioniści zagrają bardzo ważne spotkanie z niepokonanymi do tej pory Muszkieterami Nowa Sól. Początek meczu 21 grudnia o 18:00. Bilety kosztować będą 7 złotych.

Po dzisiejszym meczu ligowym doszło do czwartego w historii meczu kibiców z koszykarzami Legii. Tak jak w poprzednich potyczkach, fani Legii nie dali szans naszym zawodnikom, wygrywając różnicą 30 punktów i to pomimo wielu braków kadrowych (kilka zgłoszonych osób nie stawiło się, będą kary dyscyplinarne). Co prawda koszykarze większość akcji kończyli efektownymi wsadami lub trójkami, to waleczna postawa kibiców, nie pozostawiła złudzeń, która z drużyn była tego dnia lepsza :)

Dodatki
Zapowiedź

Nie można ich zlekceważyć

W piątek o 19:00 koszykarze Legii zagrają ligowe spotkanie z SMS-em Władysławowo. Rywal ten jest dobrze znany podopiecznym Piotra Bakuna, bowiem dwa tygodnie wcześniej obie drużyny mierzyły się ze sobą we Władysławowie. SMS w ostatnim czasie poczynił niemałe postępy, czego efektem są coraz lepsze wyniki, w tym postawienie bardzo trudnych warunków Legii na własnym parkiecie. Bilety wstępu na piątkowe spotkanie kosztować będą 7 złotych i będą do kupienia od godziny 18 przy wejściu do hali przy Obrońców Tobruku. Bezpośrednio po meczu ligowym, na boisku odbędzie się coroczne spotkanie kibiców z koszykarzami Legii.