trener: Dariusz Kaszowski, as. Mateusz Leja
2. Marek Szumełda-Krzycki 2
10. Mateusz Bierwagen 0
21. Andrzej Paszkiewicz 0
trener: Michał Spychała, as. Piotr Bakun
Sędzia główny Janusz Kiełbiński, Paweł Baran, Tomasz Langowski ; Komisarz: Zbigniew Nowocin

Sokół odfrunął w czwartej kwarcie

W rozegranym dziś w Łańcucie meczu I ligi koszykówki, Legia Warszawa przegrała z Sokołem 54-73. Wyniki kwart: 19-11, 10-20, 10-16, 15-26. Sokół to jedyny zespół, który do tej pory nie przegrał żadnego spotkania we własnej hali. Legia wystąpiła bez kontuzjowanego Czarka Trybańskiego i chorego Grzegorza Kukiełki. W drugiej kwarcie po starciu z Jerzym Koszutą, boisko musiał opuścić Mateusz Bierwagen - sędziowie ukarali obu zawodników faulem dyskwalifikującym, a naszą ławkę dodatkowo przewinieniem technicznym za przewrócenie dwóch plastikowych fotelików przez schodzącego do szatni Bierwagena. W drugiej połowie technicznym - po raz pierwszy w karierze - ukarany został Adam Linowski. Legia dzielnie trzymała się tylko do 15 minuty. Do przerwy gospodarze prowadzili co prawda nieznacznie, ale po zmianie stron grali zdecydowanie mądrzej i spokojniej od legionistów, czego efektem było okazałe zwycięstwo. Kolejny mecz legioniści zagrają w najbliższy piątek o 19:30 na Bemowie z Notecią Inowrocław.