15. Mateusz Zwęgliński -
19. Maciej Parszewski -
Sędzia główny Marek Czernek, Tomasz Tybor, Michał Pogon, Komisarz: Jan Gandor

Lepsza druga połowa

Bardzo wyrównane spotkanie obejrzeli na Bemowie kibice Legii. Przez całą pierwszą kwartę obie drużyny rzucały niemal łeb w łeb. Ostatecznie goście z Radomia prowadzili trzema punktami. W drugiej części zaczęli niebezpiecznie oddalać się od gospodarzy i do szatni schodzili z 8 punktami przewagi (41-49). Drużyna Piotra Bakuna obudziła się dopiero w drugiej części trzeciej kwarty przy stanie 52-64. W ciągu kilku minut "Wojskowi" doprowadzili do stanu 63-64, a na początku ostatniej kwarty wyszli na prowadzenie. Następnie konsekwentnie powiększali przewagę i 3 minuty przed końcem było już 79-69 dla gospodarzy. Tego prowadzenia legioniści już nie dali sobie odebrać i ostatecznie wygrali 87-78.