24. K. Sulima 2
14. P. Robak -
Sędzia główny

Piąte zwycięstwo z rzędu

Mecz z najsłabszą drużyną I ligi rozpoczął się znakomicie dla podopiecznych Piotra Bakuna - cztery trafienia za 2 punkty i jedno za 3 dały legionistom prowadzenie 13-0 i po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 27-16 dla Legii. Druga kwarta nie przyniosła żadnych zmian, bo obie ekipy rzuciły po 20 oczek. W 25. minucie spotkania goście osiągnęli największą przewagę - 62-42. Niestety od tego momentu gra legionistów całkowicie siadła - przez 5 minut nie potrafili rzucić żadnego punktu. Przez to przed ostatnią częścią spotkania gospodarze zbliżyli się na 8 punktów. Na szczęście w decydujących 10 minutach legioniści odzyskali kontrolę nad meczem i odskoczyli na kilkanaście punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 87-69 dla Legii.

Tym samym "Wojskowi" odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu i utrzymali 3. pozycję w tabeli I ligi. Kolejne spotkanie zagrają za tydzień w Krakowie z AZS AGH.