Statystyki 3. meczu ze Spójnią

Legia fatalnie wykonywała rzuty wolne (10/23), miała słabą skuteczność z gry po przerwie - w całym meczu minimalnie niższą niż Spójnia. Nawet wygrana walka na tablicach, wobec wielu strat sprawiła, że z wygranej mogli cieszyć się gospodarze.

Legioniści zanotowali aż 19 strat, przy zaledwie 4 przechwytach. Spójnia przy 12 stratach, zanotowała aż Wielu 11 przechwytów. Nasi zawodnicy nie mieli najlepszego dnia rzutowego. Arek Kobus trafił tylko 1 z 6 rzutów.

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 0-8, 10-18, 17-30, 25-43, 33-47, 50-55, 58-56, 72-63

Punkty po stratach: 14-4
Punkty spod kosza: 20-22
Punkty drugiej szansy: 5-8
Punkty po szybkim ataku: 10-10
Punkty zmienników: 9-26

Najwyższe prowadzenie: 9-20
Najwyższa seria punktowa: 10-0 (62-56) - 12-0 (25-45)