HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. godz. 20:13

Wypowiedzi trenerów po meczu z Basketem Poznań

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Jedyna radość tego meczu, to że wygraliśmy. Cała reszta była po prostu zła. Pozwoliliśmy rywalom zebrać 15 zbiórek w ataku i to jest katastrofa. Dobrze, że w pewnym momencie liderzy wzięli na swoje barki ciężar zdobywania punktów" - powiedział po meczu w Poznaniu trener Piotr Bakun. Poniżej do obejrzenia wypowiedzi szkoleniowców obu drużyn.


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!