HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 26 lutego 2017 r. godz. 10:00

Wypowiedzi trenerów po meczu z Pogonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"W samej końcówce spadła nasza koncentracja, popełniliśmy proste błędy, które zaowocowały trójkami rywali, akcjami 2+1, i niepotrzebną nerwową sytuacją. Mamy układ na wysoki pressing przeciwnika, nie rozumiem dlaczego tak się stało" - powiedział po meczu z Pogonią Prudnik trener Legii, Piotr Bakun.


Komentarze: (1)

20 sekund........., 26.02.2017 12:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Wykorzystać 20 sekund do ostatniej sekundy, a nie iść na pałę na kosz przeciwnika, jakby czas na rozegranie piłki wynosił 10 sekund.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!