HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Czwartek, 2 marca 2017 r. godz. 09:49

Wypowiedzi trenerów po meczu w Radomiu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Mieliśmy rzut spod kosza na zwycięstwo... niecelny. Rosa postawiła nam dosyć poważne warunki, mocno bronili. Chcieliśmy odpowiedzieć tym samym, popełniliśmy sporo prostych błędów, nie trafiliśmy rzutów spod kosza oraz otwartych rzutów z dystansu. Jak się nie trafia do kosza, ciężko wygrać mecz" - powiedział po meczu w Radomiu trener Legii, Piotr Bakun.


Komentarze: (1)

Kibic (L), 02.03.2017 15:11 - *.com.pl

Samokrytyka nic nie daje. Trzeba wyciągać wnioski z każdej porażki. Niestety UTH Rosa Radom postawiła Wam twarde warunki, poza tym wystawili opcjonalny skład i to im dało zwycięstwo. Ale to już historia i trzeba koncentrować się na następnych meczach. Powodzenia.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!