HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 26 marca 2017 r. godz. 10:22

Wypowiedzi trenerów po meczu z Nysą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piotr Bakun (trener Legii): "Popełniliśmy wiele błędów, zwłaszcza bolą te, co do których umówiliśmy się, że wykonamy pewne zadania, i tego nie zrobiliśmy. W innych aspektach graliśmy bardzo dobrze, ale widzę jeszcze wiele rzeczy do poprawy. Jedyny problem Michała Aleksandrowicza jest taki, że nie czuje jeszcze rytmu gry. Jak złapie swój rytm to będzie bardzo groźny.

Komentarze: (4)

Kibic (L), 26.03.2017 17:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Żenujące argumenty trenera Bakuna. Ciągle mówi to samo. Mieliście szansę na urozmaicenie gry jakimiś nowymi sposobami w ataku lub obronie. A tu zaskok. Nawet quartę przegrali.

Panie Bakun........., 26.03.2017 18:09 - *.static.ip.netia.com.pl

2QT do tyłu. I to z drużyną z dołu tabeli u siebie. Wygraliście, ale poziom Waszej gry był mierny i mizerny.

Trenerze....., 26.03.2017 18:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Proszę wymienić chociaż 2-3 błędy, o których Pan rozprawia. Czekam na Pana odp.

Wypowiedzi po meczach., 27.03.2017 14:24 - *.com.pl

Cały czas słyszę i widzę (w tekstach) wypowiedzi po meczach. I stwierdzam, że zawodnicy i trener cały czas twierdzą to samo. A może byłoby dobrze, aby zamiast "samobiczowania", obie strony doszły do wniosku, że nie wypowiedzi są ważne, ale diametralna poprawa gry. Przecież trzeba równać poziomem gry do tej, która jest piętro wyżej, tj. w PLK..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!