HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Andrzejewski - fot. Bodziach / Legionisci.com
Tomasz Andrzejewski - fot. Bodziach / Legionisci.com
Środa, 29 marca 2017 r. godz. 09:36

Andrzejewski: Zaprezentowaliśmy dużo lepszy styl

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Andrzejewski: Mecz jak każdy inny, z tą różnicą, że zaprezentowaliśmy dużo lepszy styl w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Życzylibyśmy sobie więcej takich pojedynków jak ten przeciwko kłodzkiej Nysie.
Po przegranej konfrontacji z zespołem z Tychów byliśmy mocno podrażnieni i dlatego z determinacją i konsekwencją wyszliśmy na parkiet, by zmierzyć się z zespołem z Dolnego Śląska. Zaowocowało to kontrolowaniem przebiegu gry i wypracowaniem pokaźnego wyniku.
Przed meczem z drużyną z Krakowa będziemy nastawieni tak jak przed każdym pojedynkiem, czyli na twardą walkę oraz zwycięstwo.

Komentarze: (4)

L, 29.03.2017 18:10 - *.6

ble ble ble po co to publikowac?

Kibic (L), 31.03.2017 08:33 - *.com.pl

Panie Andrzejewski. Mieliście za przeciwnika słabeusza i nawet z nim przegraliście jedną QT. Tak więc o czym Pan mówi ? A co do stylu o nie było innego jak ogólny chaos w ataku i obronie.

Rada.........., 31.03.2017 09:54 - *.com.pl

Przestańcie grać twardo, bo się tylko usztywniacie. Weźcie na luz i zagrajcie swobodnie i lekko. Bo gra twarda tylko usztywnia i nic dobrego z tego nie będzie. Gracie ostatni mecz ze średniakiem i zwycięstwo z nim nie będzie trudne.

Rada......., 31.03.2017 10:13 - *.com.pl

Grajcie na luzie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!