HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Sobota, 8 kwietnia 2017 r. godz. 10:42

Wypowiedzi trenerów po 1. meczu z Basketem Poznań

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Jedną rzecz, którą teraz możemy powiedzieć, to przeprosić kibiców i powiedzieć, że jutrzejszy mecz na pewno będzie wyglądał dużo inaczej. Zapewniam, że od pierwszych minut będziemy bardzo mocno walczyć" - powiedział po piątkowym meczu play-off z Basketem trener Legii, Piotr Bakun.


Komentarze: (3)

look, 08.04.2017 11:31 - *.dynamic.chello.pl

tylko walczcie jak zimne wyrachowane dranie,bez cienia wątpliwości, zawahania i chirurgiczną precyzyjnością.Wy to potraficie wiec do dzieła!!!

Nie trzeba., 08.04.2017 22:57 - *.static.ip.netia.com.pl

NPokażcie tylko w pozostałych meczach, że to była mała wpadka.

Nie trzeba., 08.04.2017 23:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Pokażcie tylko w pozostałych meczach, że to była mała wpadka.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!