HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Woytek / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 29 kwietnia 2017 r. godz. 07:05

Wypowiedzi trenerów po 1. meczu ze Spójnią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Bardzo się cieszę, że Grzesiek trafił rzuty, dał dobrą energię, dobrze biegał, zebrał parę ważnych piłek. Rozegrał dobre zawody, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak odpalił. Było trochę rzeczy do których można się przyczepić - między innymi popełniliśmy za dużo strat, szczególnie w pierwszej połowie" - powiedział po 1. meczu play-off ze Spójnią trener Bakun.


Komentarze: (1)

Kibic (L), 29.04.2017 16:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Początek dla jednych i drugich, był serią błędów. Później Legia zaczęła odjeżdżać, Stargard prawie już doganiał, ale to na nic się zdało, bo Legia znowu odskakiwała. Ale niepokojące są naszych przestoje w grze. Oby w sobotę przeciwnik też był taki dla naszych wyrozumiały.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!