HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Pacocha - fot. Mishka / Legionisci.com
Łukasz Pacocha - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 29 kwietnia 2017 r. godz. 14:23

Pacocha: Kontrolowaliśmy mecz

krzyys, źródło: Legionisci.com

- Przede wszystkim weszliśmy w ten mecz z energią, tak jak chcieliśmy. Założenia zrealizowaliśmy bardzo dobrze i byliśmy świetnie dysponowani w rzutach za 3 punkty, w szczególności Grzesiek Malewski. Z pełnym zaangażowaniem podeszliśmy do tego meczu i cały czas go kontrolowaliśmy - powiedział po piątkowym starciu Łukasz Pacocha.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

Dobra Rada........., 29.04.2017 16:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Wy przestańcie "kontrolować" wynik, bo może być tak że STARACICIE kiedyś kontrolę i będą bęcki. Trafiliście na słaby dzień przeciwników. Bo Wy nie zagraliście dobrze.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!