HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r. godz. 08:05

Wypowiedzi trenerów po 2. meczu ze Spójnią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Dobrze weszliśmy w mecz, choć uważam, że wczoraj też weszliśmy nieźle. Chłopcy wykonali wszystko co chcieliśmy, a mentalnie podeszli wspaniale, więc cieszę się, że od pierwszych minut narzuciliśmy swój styl gry" - powiedział po drugim meczu półfinałowym ze Spójnią, trener Legii, Piotr Bakun.


Komentarze: (2)

Kibic (L), 30.04.2017 11:33 - *.static.ip.netia.com.pl

W piątek tak wchodziliście w mecz, ze przez kilka minut 1QT nie umieliście zdobyć nawet punktu. Dobrze, że i Spójni to się udzieliło (skuteczność).

Kibic (L), 30.04.2017 20:01 - *.static.ip.netia.com.pl

Pomimo wszystko, gratuluję wygranych dwóch spotkań. Ale nie wpadnijcie w samouwielbienie. Jeszcze wygrać jeden mecz i będzie finał play-off.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!