HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Robak - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Robak - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 30 kwietnia 2017 r. godz. 12:54

Robak: Chcemy wygrać 3-0

krzyys, źródło: Legionisci.com

- No na pewno cieszy, że prowadzimy dwa zero. Dzisiaj wyszliśmy z mocnym nastawieniem. Chcieliśmy od razu wrzucić wyższy bieg i myślę, że to nam się udało. Wiedzieliśmy, że Spójnia gra okrojonym składem i w pierwszym meczu stracili trochę więcej sił. Pierwsza kwarta ustawiła całe spotkanie. Zbudowaliśmy dużą przewagę, a potem tak naprawdę kontrolowaliśmy mecz - powiedział po meczu Piotr Robak.
- Na pewno cieszy takie pewne zwycięstwo. Myślę, że doda nam to jeszcze więcej siły. Teraz pozostaje nam tylko jechać do Stargardu i zakończyć serię - dodał zawodnik.


Zagraliście dzisiaj na mocnej rotacji. Co widać po minutach spędzanych na parkiecie przez zawodników. Szanse dostało też dwóch młodych zawodników. Byliście mocno zmęczeni po wczorajszym meczu czy kalkulacja sił na kolejne mecze?

- Jakieś zmęczenie na pewno jest jak się gra dzień po dniu, ale mamy tak szeroki skład, że tak naprawdę cały sezon gramy 10-11 graczami i jest to nasz duży atut. Fajnie, że młodzi chłopcy też mieli szansę się zaprezentować. Myślę, że dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani do tego sezonu i nawet mecz po meczu nie jest dla nas jakąś tam trudną przeszkodą.

Idziecie po swoje

- Idziemy po swoje. Oczywiście nie jest tak, że już po tych 2 zwycięstwach siądziemy na laurach i cały tydzień będziemy sobie siedzieć na kanapie i nic nie robić. Cały czas będziemy pracowali i chcemy to skończyć 3-0 i w spokoju przygotowywać się do finału.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (2)

Kibic (L), 30.04.2017 19:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Z tak grającą Spójnią S.S nie bedzie kłopotu. Szkoda, że oni sami nie wpadli na pomysł pozostanie w Warszawie i rozegrania trzeciego spotkania na OSiR. Myślę, że koszty pobytu by zwróciła S.K. L-gii.-;)))

Dobra rada..........., 30.04.2017 22:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Młody człowieku. Nie dziel skóry na żywym niedźwiadku. Chcieć to nie znaczy, że móc. Jednak, dobrze byłoby zakończyć rywalizację o finał play-off w trzecim meczu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!