HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Piotr Bakun - fot. Bodziach / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 maja 2017 r. godz. 08:24

Wypowiedzi trenerów po 3. meczu ze Spójnią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"Musimy napadać na przeciwników. To zrobiła Spójnia, która nas 'napadła' i mieliśmy z tym problemy. Mocnym pressingiem, atakowaniem przeciwnika zrobiliśmy serię z Basketem Poznań i tak samo ze Spójnią. To wszystko wyszło z obrony, to jest dla nas wartość. W finale grają drużyny nieprzypadkowe. To nie będzie łatwe zadanie, ale kto by do nas nie podszedł, z tym będziemy walczyć o zwycięstwo" - powiedział po meczu w Stargardzie Piotr Bakun.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (2)

I znowu ........., 08.05.2017 13:32 - *.com.pl

I znowu ble, ble, ...., ble. Chcecie awansować do PLK to teraz jest szansa, bo przeciwnika macie do ogrania. Wszystko w Waszych głowach, w Waszej mentalności i psychice, bo umiejętności Wam nie brakuje, aby wygrać finał play-off z tym przeciwnikiem.

Tak myślę ......, 08.05.2017 14:52 - *.com.pl

Pressing. Z tym wiąże się masa fauli. Poza tym do tego musi być bardzo dobra kondycja i techniczne wyszkolenie, oraz siła fizyczna. Co do pierwszego i ostatniego elementu to Wam prawie nic nie brakuje, ale wyszkolenie techniczne jest do poprawki.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!