HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mateusz Jarmakowicz - fot. Mishka / Legionisci.com
Mateusz Jarmakowicz - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 11:59

Jarmakowicz: Zmęczenie daje o sobie znać

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Oba mecze na Bemowie były bardzo ciężkie. Rywale postawili nam naprawdę trudne warunki, co można było dostrzec zwłaszcza w drugim, bardzo wyrównanym i pełnym walki, spotkaniu. Pokazaliśmy jednak grę zespołową i walczyliśmy do samego końca mimo zmęczenia wywołanego końcówką sezonu. Jesteśmy zadowoleni z tego, co zaprezentowaliśmy i do Gliwic jedziemy pewni siebie - mówi Mateusz Jarmakowicz.

- Publiczność bardzo nam pomogła – podczas meczów był istny „ogień”. Doceniamy kibiców, którzy wykonują superrobotę. Naprawdę świetnie się dla nich gra.

- Myślę, że ta nerwowa końcówka w drugim pojedynku wynikała właśnie ze zmęczenia. Jak już wspomniałem, sezon ma się ku końcowi i wszyscy jesteśmy przemęczeni. Na szczęście na każdej pozycji mamy po dwóch zawodników, dzięki czemu staramy się nawzajem uzupełniać. Na Śląsk jedziemy z nadzieją na wygraną, niezależnie od tego, czy będzie to w pierwszej czy drugiej rywalizacji. Zobaczymy jednak, jak wszystko się potoczy, bo Gliwice tworzą naprawdę ambitny zespół i tej cechy na pewno nie można im odmówić - dodał legionista.

Komentarze: (1)

Panie Jarmakowicz., 18.05.2017 13:26 - *.com.pl

Oni tak jak Wy też są zmęczeni. Przecież nie są "nadludźmi".

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!