HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Andrzejewski - fot. Woytek / Legionisci.com
Tomasz Andrzejewski - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 17:01

Andrzejewski nowym kapitanem

Woytek, źródło: Legiakosz.com

Tomasz Andrzejewski będzie kapitanem Legii Warszawa w sezonie 2017/18. Decyzja zapadła po głosowaniu, które miało miejsce podczas obozu przygotowawczego w Cetniewie, a wzięła w nim udział cała drużyna. Przez ostatnie dwa sezony kapitanem Legii był rozgrywający, Łukasz Wilczek, który w obecnych rozgrywkach będzie zastępcą kapitana.

37-letni Andrzejewski gra w Legii od sezonu 2015/16 i ma na swoim koncie 73 występy w oficjalnych meczach w barwach stołecznego klubu.

Komentarze: (2)

Kibic(L), 10.09.2017 04:52 - *.centertel.pl

Też jemu zrobili łachę (Ł.W.), desygnując go na vice kpt. drużyny.

see, 11.09.2017 15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i bardzo dobrze

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!