HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 8 października 2017 r. godz. 07:04

Trenerzy po meczu Legia - Asseco

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piotr Bakun (trener Legii): Mieliśmy plan na ten mecz. Nie trafiliśmy zbyt wielu rzutów osobistych oraz rzutów z dystansu, z otwartych pozycji. Przez to w dużej mierze, nie udało się nam wygrać tego meczu. Zdarzały się nam serie 3-4 minut lepszej gry, po czym przychodził gorszy moment.
Nie mamy w drużynie takiego gracza jak Krzysztof Szubarga w Asseco, który jeśli nie rzuca, to mądrze podaje, i prowadzi grę. Isaiah doskonale zaczął mecz, ale przytrafiły mu się szybkie faule, a kilka razy zachował się nie tak, jak powinien się zachować - dlatego w ostatnich minutach naszą grę prowadził Łukasz Wilczek, a nie on. Z tego co wiem, operacja Bilbao będzie konieczna. Więcej w kwestii tego zawodnika nie jestem w stanie powiedzieć.

Przemysław Frasunkiewicz (trener Asseco): Nasi zawodnicy rzadko mają okazję grać przed taką publicznością, jak ta, którą ma Legia. Były obawy, czy wytrzymamy to psychicznie, ale na szczęście liderzy drużyny pociągnęli wynik. Drugi mecz gramy bardzo dobrze, zbieramy dużo w ataku. Brakuje nam jeszcze trochę cierpliwości. Nie oceniałbym Legii po dwóch meczach. Legioniści nie są w pełnym składzie, bo brakowało Bilbao. To zespół zgrany, mocno walczący, który ma duże szanse na utrzymanie się w lidze. Warto zwrócić uwagę na fakt, że obręcze na Torwarze są specyficzne, a przy dużej ilości rzutów za 3, piłki odbijają się na 5-6 metr, co jednym ułatwia, zaś innym utrudnia zbiórki.

Komentarze: (7)

Kibic (L), 08.10.2017 09:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Wywiady jednego i drugiego to taka gadka szmatka. Ble, ble,..., ble.

DLACZEGO ......, 08.10.2017 17:08 - *.static.ip.netia.com.pl

Dlaczego nie kupiliście Wyki ? Przecież był do kupienia, skoro maja go w Asseco Gdynia.

POKŁOSIE., 09.10.2017 07:46 - *.com.pl

Cieszy fakt, że grają w PLK. Smuci, że przegrywają ze średniakami. Aż strach pomyśleć co będzie jak zaczną grać z czołówką PLK. Zkupy zawodników zagranicznych uważam za nietrafione. Było wzmocnić drużynę krajowymi tuzami jak to zrobiło Asseco, kupując zawodnika ze Szkła Krosno. Wiadomo o kogo chodzi.

POKŁOSIE pomeczowe...., 09.10.2017 08:24 - *.com.pl

Grają w PLK i to się liczy. Szkoda tylko, że zaczęli od porażek ze średniakami. Ale cóż frycowe trzeba zapłacić. Co się dzieje z Łukaszem, bo on w sobotę nie istniał. To był cień zawodnika z ubiegłego sezonu.

fan(L), 09.10.2017 10:30 - *.play-internet.pl

Ktoś w Klubie popełnił błąd zatrudniając słabych obcokrajowców to oni musza ciągnąc zespół a wygląda to tragicznie szczególnie Wilkerson , potrzebny dobry rozgrywajacy i center .

Panie Bakun, 09.10.2017 14:00 - *.com.pl

Taktyka była też do kitu. Dlaczego broniliście się strefą przy własnym koszu, zamiast atakować ich przy ich koszu, aby nie mogli spokojnie rozgrywać piłek ? Oczywiście do tego potrzebna jest kondycja i siła fizyczna, ale jak trenujecie to chyba macie.oba elementy w jednym palcu. Przecież nie jesteście amatorami i sami na boisku powinniście dopasowywać sposób gry do danej sytuacji.

Powiedzenie..., 10.10.2017 09:08 - *.com.pl

Powiedzenie: "Staramy się jak możemy, a jak nie możemy to też się staramy", pasuje do tych dwóch spotkań jak ulał.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!