HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - GTK Gliwice - fot. Mishka / Legionisci.com
Legia Warszawa - GTK Gliwice - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 29 października 2017 r. godz. 21:42

Mickelson znowu z double-double

Fumen, źródło: Legionisci.com

Hunter Mickelson zakończył drugi mecz z rzędu z podwójną zdobyczą. Podopieczny Piotra Bakuna zdobył 16 punktów i dołożył do tego 11 zbiórek w przegranym spotkaniu z GTK Gliwice. Środkowy Legii potrzebował do tego 24 minut spędzonych na parkiecie. Amerykanin popisał się skutecznością z gry na poziomie 60%.

Przypomnijmy, że Mickelson popisał się double-double w minioną środę w potyczce z Czarnymi Słupsk.

Komentarze: (1)

Kibic (L), 29.10.2017 22:36 - *.static.ip.netia.com.pl

I co to dało drużynie ? Sam Mickelson meczu nie wygra. Jedna się sprawdza, że gra w PLK jest dla naszych bolesną nauczką. W zasadzie każdy z przeciwników był do ogrania, ale jak się gra nieskutecznie to trudno o wygranie chociaż jednego meczu. Wychodzi na to, że są "Zieloni" jako kanonierzy.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!