HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 9 grudnia 2017 r. godz. 09:52

Robak: Teraz powinniśmy pokazać charakter

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Kolejna porażka nie jest przyjemną sprawą. Nie oszukujmy się – nikt nie lubi przegrywać, w związku z czym i nam trudno przejść obojętnie wobec bilansu 0-9. Wprawdzie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze nie wygraliśmy, ale uważam, że właśnie teraz powinniśmy pokazać charakter, że mimo bardzo trudnej sytuacji jesteśmy w stanie z niej wyjść i odnieść wreszcie pierwsze zwycięstwo - mówi Piotr Robak.

- Liczę, że gdy do tego dojdzie, zejdzie z nas presja, że w rubryce wygranych figuruje liczba zero, a tym samym będziemy się lepiej czuć mentalnie.

- Kibice zawsze nam pomagają, są naszym szóstym zawodnikiem i nigdy nas nie zawiedli, toteż wiem, że pomogą nam odnieść pierwszą wygraną. Chciałbym też podkreślić, że cieszymy się, że wracamy na Bemowo, bo w tamtej hali trenujemy na co dzień, a na Torwar przyjeżdżaliśmy tylko na mecze. Chyba nie ma lepszego miejsca jak Bemowo, żeby po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężyć i cieszyć się razem z kibicami.

przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

Kibic (L), 09.12.2017 21:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Panie Piotrze. Radzę Panu dać sobie spokój z wywiadami. To dla Pana dobra.Mieliście szanse na wygraną w pierwszych spotkaniach. Teraz kiedy gracie z drużynami silniejszymi to wygrana jest niemożliwa. Po prosu Wy gracie jak ......gracie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!