HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Andrzejewski - fot. Mishka / Legionisci.com
Tomasz Andrzejewski - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 13 grudnia 2017 r. godz. 15:36

Andrzejewski: Chcemy wygrać przed świętami

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Jestem załamany, całkowicie zdruzgotany. W meczu z Polpharmą zawiodło totalnie wszystko. Nasze założenia przedmeczowe w ogóle nie funkcjonowały, przez co nasza gra wyglądała bardzo słabo. Kolejna porażka działa na nas dołująco. Wiadomo, że każdemu z nas siedzi w głowie to, że cały czas przegrywamy i nie możemy wygrać pierwszego spotkania - powiedział po sobotnim meczu Tomasz Andrzejewski.


- Przed nami trudna konfrontacja z zespołem z Sopotu, ale musimy spróbować powalczyć o pierwsze zwycięstwo. Praca, którą wykonujemy podczas treningów, musi w końcu przynieść efekty. Życzyłbym sobie tego i głęboko wierzę w to, że uda nam się wygrać jeszcze przed świętami - dodał zawodnik.

Komentarze: (2)

Panie Andrzejewski......, 13.12.2017 17:13 - *.static.ip.netia.com.pl

CHCIEĆ to nie zawsze móc. Z czterech pierwszych meczy, dwie drużyny były w Waszym zasięgu. I co ?

Tak., 13.12.2017 18:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Może walkowery są wynikowo korzystniejsze ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!