HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Wilczek - fot. Bodziach / Legionisci.com
Łukasz Wilczek - fot. Bodziach / Legionisci.com
Niedziela, 11 lutego 2018 r. godz. 20:30

Podwójna zdobycz Wilczka

Fumen, źródło: Legionisci.com

Łukasz Wilczek zanotował podwójną zdobycz w wyjazdowym spotkaniu z GTK Gliwice. Rozgrywający Legii zdobył 10 punktów oraz zebrał 11 piłek. Podopieczny Tane Spaseva przebywał na parkiecie przez 44 minuty (najwięcej spośród wszystkich graczy). Zarówno w rzutach za 2, jak i za 3 punkty, notował skuteczność na poziomie 40% (2/5). Ponadto "Wilku" rozdał 6 asyst.

Komentarze: (2)

Kibic (L), 12.02.2018 13:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Czyżby były kapitan legionistów się nareszcie "odblokował" ? Oby tak było.

L, 12.02.2018 14:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

cos ewidentnie "załapało" Tak trzymaj!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!