HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Anthony Beane - fot. Woytek / Legionisci.com
Anthony Beane - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 13 marca 2018 r. godz. 08:54

Beane: Pod koniec meczu pozbieraliśmy się

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Anthony Beane: Rywale rozegrali dobre spotkanie. My zaczęliśmy je wprawdzie dość wolno, ale pod koniec pozbieraliśmy się i trochę powalczyliśmy. Sądzę, że jeśli w trakcie kolejnych meczów będziemy się prezentować tak jak w ostatnich piętnastu minutach tego pojedynku, to mamy duże szanse, niezależnie od tego, z kim przyjdzie nam się zmierzyć.

Na pewno cały czas musimy pracować nad obroną. Nasza rotacyjna defensywa była zbyt wolna. Nad poprawą tego elementu gry koniecznie musimy się skoncentrować.
Nie patrzymy na to, że Czarni są na ostatnim miejscu. W każdym meczu chcemy zapracować na szacunek i odzyskać nasze dobre imię. Mecz z Kingiem nie był niestety dobrym przykładem w tej materii i dlatego każdego dnia musimy zrobić wszystko, żeby walczyć i nie załamywać się.

Komentarze: (6)

Kibic (L), 13.03.2018 09:36 - *.static.ip.netia.com.pl

On gada głupoty. Pod koniec meczu King mógł sobie pozwolić na nonszalancką grę, bo wysoko wygrywali. I do niego prośba, aby grał i nie udzielał wywiadów, bo GŁUPOTY mówi. I niech nie komplementuje rywala, bo co on może powiedzieć o tych co z naszymi łatwo wygrali.

chudini23, 13.03.2018 11:57 - *.1

Niestety ale musze się zgodzić z Kibic (L). Stwierdzenie, że drużyna się pozbierała w momencie gdy rywal miał +20 przewage po trzech kwartach to jakiś nonsens. King wyszedł na ostatnie 10 minut jak na meczyk streetballowy, dlatego udało się odrobić kilka punktów. Pierwsza kwarta to jakaś katastrofa. Poza tym jeżeli strategia opiera się na tym, że podajemy do Bean'a i Collins'a którzy grają na 30% skuteczności, to nie widzę szans na progres. W tej chwili tylko Hunter trzyma jakikolwiek poziom....

OMG, 13.03.2018 16:07 - *.dynamic.chello.pl

Udało sie odrobic punkty bo w czwartej kwarcie King grał głebokimi rezerwmi. Litosci, czy trener i sami zawodnicy maja odbiorcow meczu, artykulów za durni?

Kibic (L), 13.03.2018 16:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Ha, ha,.., ha. Pod koniec meczu BYŁO JUŻ PO MECZU.

Kibic (L), 13.03.2018 18:42 - *.centertel.pl

W jednym z dzisiejszych wywiadów Spasev zarzuca niektórym zawodnikom małą wydajność. Może będzie określał także WSPÓŁCZYNNIK takiej wydajności poszczególnym zawodnikom ? A może jak w maszynach parowych będzie brał pod uwagę WSPÓŁCZYNNIK SPRAWNOŚCI ? On już przechodzi sam siebie.

C.d., 13.03.2018 20:28 - *.centertel.pl

Oczywiście wszystkie te wartościowe, o których wspomniałem opodawane są % [procentach].

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!